Wyjazdy z Pomocą

Witam Wszystkich

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wyjeździe na Ukrainę
w dniach 31.05 – 3 czerwca 2018 r. Jednym z celów jest między innymi zawiezienie paczek dla Polskich dzieci z okazji „Dnia Dziecka” w Strzałkowicach, Zimnej Wodzie, Łucku, Dubnie i Krzemieńcu oraz wsparcia ich rodzin. Tym razem odwiedzimy Łuck, Dubno, Krzemieniuec i zwiedzimy Prawosławna Ławrę w Poczajowie.

Poniżej szczegółowy program wraz z istotnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu.

31.05 – 3.06.2018 Program wyjazdu na Ukrainę

 

Witam Wszystkich

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na planowany w dniach 7-10 grudnia 2017 r. wyjazd z pomocą dla Polaków mieszkających na Ukrainie, połączony z wizytą w Operze Lwowskiej na Sztuce. Przy okazji zwiedzimy Żółkiew i Lwów. Poniżej szczegółowy program oraz inne ważne  informacje. 7-10.12.2017 Program wycieczki na Ukrainę

 

Witam Wszystkich

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na planowany w dniach 7-10 września 2017 r. wyjazd z pomocą dla Polaków mieszkających na Ukrainie, połączony z odwiedzeniem Kamieńca Podolskiego i Chocimia. Poniżej szczegółowy program oraz inne ważne  informacje. 7-10.09.2017 r. Wyjazd do Kamieńca Podolskiego

Bardzo proszę wszystkich zainteresowanych o telefoniczne lub przez  e-mail zgłoszenia chęci udziału w planowanym wyjeździe. Zapisy prowadzone są od 1 do 20 sierpnia.

Bardzo proszę o terminowe zgłoszenia chęci uczestnictwa ponieważ w przypadku zbyt małej liczby chętnych wyjazd nie dojdzie do skutku.
Z uwagi na konieczność zrobienia rezerwacji noclegów, jak również poczynienia innych ustaleń związanych z dobrym przygotowaniem wyjazdu wiedza o liczbie uczestników jest  konieczna.

Zapraszam

Grzegorz Olszówka
Koordynator Działań Socjalnych
Stowarzyszenia Malta Służba Medyczna Oddział w Tarnowie

 

 

Witam Wszystkich

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wyjeździe na Ukrainę
w dniach 1-4 czerwca 2017 r. Jednym z celów jest między innymi zawiezienie paczek dla Polskich dzieci z okazji „Dnia Dziecka” w Truskawcu oraz wsparcia ich rodzin.Tym razem odwiedzimy Drohobycz, Borysław, Truskawiec, Jaremcze, Gwoźdźiec, Jazłowiec i Buczacz.

Poniżej szczegółowy program wraz z istotnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu.
1-4.06.2017 Program wycieczki na Ukrainę

Serdecznie Zapraszam – Grzegorz Olszówka

 

Witam Wszystkich

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wyjeździe „Mikołajkowym” na Ukrainę w dniach 1-4 grudnia 2016 r. Jednym z celów jest między innymi zawiezienie paczek mikołajkowych Polskim dzieciom na Ukrainie.Tym razem odwiedzimy Drohobycz, Stryj oraz Lwów, nawiedzimy również Cmentarz „Orląt” i będziemy na sztuce w Lwowskiej Operze .
Poniżej szczegółowy program wraz z istotnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu.
1-4-12-2016-program-wyjazdu-mikolajkowego-na-ukraine

Serdecznie Zapraszam – Grzegorz Olszówka

 

Witam Wszystkich,

Mam zaszczyt po raz kolejny zaprosić wszystkich chętnych na wyjazd z serii śladami Polskości na Kresach. Tym razem proponuję trasę Tarnów, Zbaraż, Wiśniowiec, Krzemieniec, Brody, Podchorce i Olesko. Termin wyjazdu to 22 – 25 września 2016 r. Poniżej szczegółowy program wraz z istotnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu. 001_22-25.09.2016 Program wycieczki na Ukrainę

 

Witam Wszystkich,

Zapraszam serdecznie do udziału w wyjeździe na Ukrainę z paczkami dla Polskich Dzieci z okazji „Dnia Dziecka” oraz pomocą materialną dla ich rodzin wszystkich chętnych, którzy przy okazji chcą między innymi „zawitać” do Opery Lwowskiej na sztukę.
Termin wyjazdu to 26 – 29 maja 2016 r. Poniżej szczegółowy program wraz z istotnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu. 001_26-29.05.2016 Program wycieczki na Ukrainę

Witam Wszystkich,

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w wyjeździe na Ukrainę wraz Radiem RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz z paczkami Mikołajowymi dla dzieci z parafii Krysowice, Lwów – Katedra oraz Gródek Jagielloński. Termin wyjazdu to 4 – 6 grudnia 2015 r. Poniżej szczegółowy program wraz z istotnymi informacjami dotyczącymi wyjazdu.
00002_4 do 6.12.2015 Program wycieczki na Ukrainę

Witam Wszystkich,

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną swoim uczestnictwem pomóc w dostarczeniu pomocy rzeczowej do Ośrodka dla Dzieci niepełnosprawnych w Załuczy
na Ukrainie. Termin wyjazdu to 10 do 13 września 2015 r. Poniżej szczegółowy program wyjazdu. 00001_10 do 13.09.2015 Program wycieczki na Ukrainę

 

Witam Wszystkich,

Planowany wyjazd do Kamieńca Podolskiego na Ukrainę, który ma na celu zawiezienie pomocy dla Ośrodka w Załuczy został odwołany ze względu na zbyt mała liczbę uczestników. Pomoc zebrana dla Złuczy jest nadal zbierana i zostanie zawieziona w terminie późniejszym.

 

Witam Wszystkich,

W dniach 30.04 do 3.05.2015 r. organizowany jest wyjazd do Kamieńca Podolskiego na Ukrainę, który ma na celu zawiezienie pomocy dla Ośrodka w Załuczy
Tarnopol, Kamieniec Podolski, Chocim

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.

 

Witam Wszystkich,

W dniach 24 – 26 kwietnia 2015 r. organizuję wyjazd do Miżyńca  na Ukrainę do parafii ks. Zbigniewa Pabjana.
Aktualny wyjazd jest skierowany w sposób szczególny do mieszkających tam Naszych Rodaków tym razem udajemy się z paczkami żywnościowymi do parafian Ks. Zbigniewa.

Zwracam się ze szczególnie gorącym apelem do wszystkich osób, które maja możliwości i chcą wesprzeć „naszą akcję”. Okażmy tym ludziom wsparcie i dajmy im pomoc.

Przy okazji zapraszam wszystkich chętnych do osobistego udziału w wyjeździe. Poniżej szczegółowy program i niezbędne informacje:Program wycieczki na Ukrainę

 

Witam Wszystkich,

Niestety planowany wyjazd na Białoruś, który planowałem w dniach 30 kwietnia do 3 maja  nie dojdzie do skutku ze względu na wymagania jakie stawia strona Białoruska.
Z najistotniejszych to musimy mieć zaproszenie i rezerwacje hoteli na Białorusi aby można było złożyć wniosek o wizy (z tym na dzień dzisiejszy jest problem, bo zwiększa to znacząco koszty wyjazdu), pomniejsze to umowa z Białoruską Agencją Turystyczną, ubezpieczenie
w określonej firmie, dokładny program itp.

w związku z tym w miejsce Białorusi organizuję wyjazd na Ukrainę.

Planowana trasa to Tarnów – Żółkiew – Olesko – Podhorce – Poczajów – Krzemieniec – Tarnopol – Czortków – Czerniowce – Śniatyń – Zabłotów – Halicz – Kołomyja – Stanisławów -Tarnów.
Tymrazemchcemy po razkolejnywspomócośrodekdladzieciniepełnosprawnych w ZałuczukołoZabłotowa, gdziezawoziliśmyjużdwukrotniepomoc w 2013 roku

http://www.pomocdlazalucza.pl/

Wkrótce zamieszczę szczegółowy program wyjazdu wraz z informacjami dodatkowymi.
Od dziś (27.01.2015 r.) można już się zapisywać
Już teraz wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do wzięcia udziału.

Witam Wszystkich,

W dniach 5-7 grudnia 2014 r. organizuję wyjazd do Miżyńca  na Ukrainę do parafii ks. Zbigniewa Pabjana.
Aktualny wyjazd jest ze wszech miar wyjątkowy ponieważ tym razem jedziemy z prezentami Mikołajkowymi dla tamtejszych dzieci.
Zwracam się ze szczególnie gorącym apelem do wszystkich osób, które maja możliwości i chcą wesprzeć „naszą akcję”. Dajmy dzieciom trochę radości uśmiechu w tych trudnych chwilach na Ukrainie.
Przy okazji zapraszam wszystkich chętnych do osobistego udziału w wyjeździe. Poniżej szczegółowy program i niezbędne informacje
Program Ukraina 5,6,7.12.2014 r.

Witam Wszystkich,

W dniach 27 – 28 września 2014 r. organizowany jest wyjazd na Ukrainę „Szlakiem Fredrów” do Rudek i Benkowej Wiszni. Przy okazji zwiedzania organizowana jest zbiórka darów rzeczowych dla Polaków zamieszkujących parafię ks. Zbigniewa Pabjana (Miżyniec) oraz podopiecznych Zgromadzenia Sióstr Służebniczek N.M.P. z Krysowic.
Potrzebne są tam: środki czystości, środki opatrunkowe, żywność długoterminowa.

Szczegółowy program wyjazdu na Ukrainę: Program Ukraina 27, 28.09.2014 r.

pozdrawiam i zapraszam Grzegorz Olszówka

Witam Wszystkich,

Nadal są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na Litwę w dniach 14 – 17 sierpnia 2014 r.
wszystkich chętnych zapraszam do udziału.

pozdrawiam Grzegorz Olszówka

Witam,

Poniżej szczegółowy program wycieczki na Litwę (Wilno, Kowno, Troki)
w dniach 14 – 17 sierpnia 2014 r.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału.

Wilno, Kowno Troki – program wyjazdu

pozdrawiam Grzegorz Olszówka

Witam,

W zamian za nie możliwy do zrealizowania wyjazd do Kijowa planuję wyjazd
w dniach 14 – 17.08.2014 r. na Litwę. W programie jest Wilno, Kowno, Troki.

Wkrótce więcej szczegółów, wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną

pozdrawiam
Grzegorz Olszówka tel 693562106

Witam,

Na dzień dzisiejszy jest pewne, że nie uda nam się zrealizować planu wyjazdu do Kijowa w dniach 30.04 do 4.05.2014 r. może innym razem. Aktualna sytuacja na Ukrainie powoduje, że nikt nie jest w stanie zagwarantować nam bezpiecznego przejazdu zaplanowaną trasą jak również może się okazać niemożliwe zrealizowanie zaplanowanego programu. Przewożenie przez granicę zgromadzonych darów również na dzień dzisiejszy jest praktycznie niemożliwe.
Na obecną chwilę na całej Ukrainie jest po prostu niebezpiecznie i w każdej chwili może dojść do działań zbrojnych. Wyjazd w tym terminie byłby po prostu skrajnie nieodpowiedzialny.

Witam wszystkich

W związku z nadal napiętą sytuacją na Ukrainie termin planowanej wycieczki
w dniach 30.04. – 4.05.2014 r. ulega przesunięciu.
Program wycieczki zostanie zrealizowany najprawdopodobniej w terminie
3 – 7 września 2014 r.(wyjazd 3.09 wieczorem)
Dokładny termin podam po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.

Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie zagwarantować, że punkty programu
wycieczki zostaną zrealizowany ze względu na liczne utrudnienia.
Obecnie granica polsko – ukraińska jest bardzo mocno uszczelniona
i prowadzone są szczegółowe kontrole paszportowe i celne.
Drugim istotnym problemem jest tzw. społeczna milicja,
która prowadzi szczegółowe kontrole na rogatkach
praktycznie wszystkich miast – to też znacząco wydłuża naszą podróż do Kijowa
i skutkuje niemożliwością realizacji zaplanowanego programu bądź robieniem
go bardzo pobieżnie.

Bardzo proszę osoby, które wpłaciły zaliczkę o osobisty kontakt ze
mną.

Zbiórka pomocy dla domu dziecka w Czernihowie jest nadal prowadzona
i osoby zainteresowane pomocą mogą cały czas przynosić dary na w/w cel.

Wszystkie osoby zapisane na wycieczkę w terminie majowym proszę
o informację czy są nadal chętne do udziału w terminie wrześniowym.

pozdrawiam

Grzegorz Olszówka

W dniach 30.04.2014 r. do 4.05.2014 r. organizowany jest wyjazd na Ukrainę
do Kijowa. Obok zwiedzania Lwowa i Kijowa organizowana jest zbiórka darów rzeczowych
dla Domu dziecka w Czernihowie(ok. 150 km od Kijowa).
Potrzebne są tam: środki czystości, środki opatrunkowe, żywność, odzież.
Bardzo ważnym punktem programu związanym z tragicznymi kartami historii
naszego Państwa i Narodu będzie wizyta na Cmentarzu w Bykowni

Szczegółowy program wyjazdu na Ukrainę: KIJÓW – program wyjazdu

pozdrawiam Grzegorz Olszówka

Planuję również wyjazd we wrześniu 2014 r. do Jaremczy w Karpaty Ukraińskie(byłem, widziałem, wędrowałem, polecam), wycieczka może zostać powiązana ze zwiedzaniem po drodze Stanisławowa, Kołomyji lub innych miejsc. jeżeli będzie zainteresowanie tym terminem i trasą to szczegółowy program będzie zaprezentowany . Wyjazd ten związany będzie z zawiezieniem pomocy dla Ośrodka dla niepełnosprawnych dzieci z okolic Czarnobyla.
W załączniku program zrealizowany w dniach 12 – 15.09.2013 r.002_Drochobycz Truskawiec Borysław

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s